13 Mart 1969 da Kıbrıs’ ta doğdum. 1986 Namık Kemal Lisesi mezuniyetimin ardından İstanbul Tıp Fakültesindeki eğitimime başladım. 1992 yılında mezun olup aynı yıl Zeynep Kamil Kadın Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde ihtisasa başladım.
     1997 yılında uzmanlığımı alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermeye başladım. 2000 yılına kadar Üsküdar, Pendik ve Kartal’ da çeşitli hastanelerde çalıştım.
Ekim 2000′ de kendi muayanehanemi açtım ve 18 yıldır aynı adreste hizmet vermekteyim.
     Kadın hastalıkları ve doğum ağırlıklı çalıştığım yıllar boyunca toplumumuz kadınlarında cinsel problemlerin çok sık görüldüğüne tanık oldum. Başta vajinismus ve orgazm problemlerinin kadınları ve aile yaşantılarını  olumsuz etkilediğini gördüm. Bu alanda çalışmaya başlarken Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) den eğitim aldım . CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ’nden sonra ağırlıklı olarak VAJİNİSMUS TEDAVİSİ ile ilgilenmekteyim, CİNSEL İSTEKSİZLİK, UYARILMA SORUNLARI, VAJİNAL KURULUK ve ORGAZM BOZUKLUKLARI  konularında  hizmet vermekteyim . Ayrıca cinsel terapinin bir uzantısı olarak, CİSED onaylı AİLE ve ÇİFT TERAPİSİ eğitimi aldım. Marmara üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladım.
Cinselliği sağlıklı ve mutlu yaşayan kadınların mutlu ailelerde mutlu çocuklar yetiştireceğine inanıyorum.
Cised üyesiyim
     İstanbul Tabip odası ve Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği üyesiyim. Evliyim. İki kızım var.
     Hastaların titizlikle değerlendirilmesi gereksiz tıbbi ve cerrahi uygulamalardan kaçınılması öncelikli prensibimdir. Hasta haklarına saygılı, güvenilir ve yenilikçi bir hizmet anlayışıyla tüm kadınların yanındayım.